228.620 vacatures

18 apr 2024

Reachtruck driver

Branche Zie onder
Dienstverband Zie onder
Uren Zie onder
Locatie Zeewolde
Opleidingsniveau Zie onder
Organisatie Olympia
Contactpersoon Zie onder

Informatie

Bedrijfsomschrijving

Nasz Klient specjalizuje się w produkcji, dojrzewaniu, krojeniu i pakowaniu serów. Produkują i pakują także śmietanę, świeże produkty mleczne oraz tapas. Do firmy można łatwo dojechać z: Almere, Lelystad, Harderwijk, Amersfoort, Nijkerk, Nunspeet, Biddinghuizen, Dronten.

Functieomschrijving

Oferujemy fajną pracę u naszego klienta na stanowisku kierowcy wózka wysokiego składowania na 2 zmiany, z perspektywą stałego kontraktu w przypadku dobrych wyników.Jako kierowca wózka wysokiego składowania jesteś odpowiedzialny za towary przychodzące i wychodzące, kompletację zamówień i umieszczanie towarów przychodzących w magazynie. Pracujecie razem w fajnym zespole z entuzjastycznymi kolegami!Jest to firma spożywcza: z tej lokalizacji eksportowane są na przykład sery na cały świat, a tapas wysyłane są do klientów zagranicznych. Ponadto ser dojrzewa w tym miejscu do momentu uzyskania pożądanego smaku. Jeśli chodzi o temperaturę, temperatura waha się od 4 do 12 stopni na wydział, więc oczywiście otrzymasz dobrą odzież roboczą!Godziny pracy: od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00. Czasami oczekuje się od Ciebie pracy w soboty! Otrzymasz za to dodatkową dopłatę.Czy jesteś zmotywowanym kierowcą wózka wysokiego składowania, którego szuka nasz klient? Aplikuj szybko!

Functie-eisen

Masz doświadczenie w pracy na wózku wysokiego składowania; jesteś gotowy do pracy na 2 zmiany; znasz język niderlandzki i/lub angielski; od czasu do czasu jesteś gotowy do pracy w sobotę.

Arbeidsvoorwaarden

Wynagrodzenie początkowe 15,65 € bez dodatków25 dni urlopu (przy zatrudnieniu na pełen etat);praca na dzienną zmianę;8% wynagrodzenia urlopowego;dodatek na podróż w wysokości 0,23 euro za kilometr;umowę tymczasową z perspektywą umowy na czas nieokreślony.

Omschrijving